عایق رطوبتی

فروش عایق رطوبتی نانو مولتیزو

پوشش آببند نانو مولتیزو  به صورت رنگی و هم به صورت بی رنگ موجود می باشد که با توجه  به پوشش سقف،می توانید از عایق بی رنگ نانو مولتیزو یا رنگ عایق مولتیزو استفاده کنید.

عایق رفع نم بی رنگ نانو مولتیزو را می توان برای رفع نم و آببندی انواع سنگ،آببندی سرامیک و همچنین عایقکاری کاشی استفاده کرد.

همچنین شما میتوانید با عایق بیرنگ نانو مولتیزو بدون تخریب یا تغییر در زیبایی سطح ، رفع نم یا آببندی کنید.

ازرنگ عایق نانو مولتیزو را می شود برای عایق کای روی سیمان و آب بندی سنگ و رفع نم سطوح مختلف استفاده کرد

عایق کاری پشت بام ها، عایقکاری استخر ، آببندی نمای سیمانی ، ایزوله کردن استخر، رنگ کاری رطوبتی

عایق کاری سرویس بهداشت ازجمه مصارف نانو مولتیزو است

عایق کاری دیوار حائل

عایقکاری پشت بام با نانوعایق رنگی مولتیزو

برای عایقکاری پشت بام های سیمان شده یا موزاییک شده دیگر احتیاجی به تخریب نیست

استفاده از عایق های نانو مولتیزو راه حل مناسبی برای شما خواهد بود تا بتوانید با کمترین هزینه و زمان ، سطح مورد نظرتون رو آببندی کنید

به همین منظور برای ایزولاسیون از ۲نوع عایق رنگی و بیرنگ نانو مولتیزو استفاده میشود

برای سطوحی مانند سرامیک ، کاشی ، موزاییک ،آجر و هر سطحی که بدون تغییر در ظاهر آن بخواهید عایقکاری کنید از نانو عایق بیرنگ مولتیزو استفاده میشود

روش اجرا به این صورت است که ابتدا عایق کریستالی غلیظ نانو مولتیزو را روی بندکشی ها، ماهیچه کشی ها و اطراف کار اجرا میکنید که یک حالت الاستیک به بندکشی ها میدهد و مانع از ترک خوردن بندها می شود

مرحله بعد عایقکاری بیرنگ از نانوکریستالی رقیق مولتیزو برای پوشش رو کل سطح استفاده می شود که لایه ای محافظتی ایجاد میکند و اگر مرحله اول را به شکل صحیح اجرا نکرده باشید، روی بندکشی ها را پر میکند

در روش دوم برای سطوحی مانند سیمان ، بتن ، فلز و سطحی که بخواهید لایه محافظ رطوبتی و البته رنگی ایجاد شود از عایق رنگی نانو مولتیزو استفاده می شود که پوششی است کاملا الاستیک ، به طوری که روی سطح را لایه ای از لاستیک رنگی تشکلی میدهد که هم مانع از نفوذ رطوبت به سطح میشود و هم زیبایی خاصی به کار شما میدهد

عایق استخر

ویژگی های عایق نانو مولتیزو

• مقاومت دمایی از -۲۰ الی ۱۲۰+ درجه

 آببندی و عایقکاری رطوبتی پشت بام ها ، نماهای ساختمان و سرویس های بهداشتی

 انعطاف پذیری  بالا

• تنوع رنگی زیاد

• بسیار با دوام ( ماندگاری بالا به مدت حداقل ۱۵سال )

• پوشش ضد رطوبت نانو مولتیزو در مقابل نفوذ باران و رطوبت محیط مقاوم هست

• مقاوم در برابر نور اشعه UV خورشید

• مقاومت در مقابل  شرایط جوی مختلف

• عدم نیاز به تخریب لایه های زیری

• اجرای آسان و سریع با استفاده از قلمو و قلتک

• قیمت مناسب و قابل رقابت با عایق های رطوبتی سنتی ازجمله ایزوگام، قیرگونی و …

• امکان اجرا بر روی سطوحی مانند سطوح فلزی و گالوانیزه و کلیه سطوح بتنی، کاشی ،سنگ و موزائیک ، و …

مزایای استفاده از عایق رطوبتی نانو مولتیزو

 • این گونه عایق ها از تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند.
 • استفاده و اجرای نانو مولتیزو بسیار آسان بوده و برای اجرای عایق رطوبتی نانو مولتیزو به متخصص نیاز ندارید و خود فرد می تواند نسبت به اجرای آن اقدام نماید.
 • این امکان وجود دارد که با استفاده از نمونه شفاف بدون تغییر سطح ظاهری ، این عایق بر روی کاشی و سرامیک و موزاییک نسبت به عایق بندی آن ها اقدام کرد.
 • به کارگیری از عایق رنگی نانو مولتیزو بهترین و مقرون به صرفه ترین روشها برای عایق کاری سازه های گنبدی شکل است. در گذشته عایق بندی این گونه سازه ها با استفاده از روش های سنتی قیرگوین و ایزوگام انجام می شد که نه تنها دردسرهای اجرایی و همینطور هزینه زیادی در بر داشت، بلکه از زیبایی ظاهری نیز برخوردار نبود. زمان اجرای عایق بندی به روش سنتی بسیار بیشتر از روش های نوین مانند نانو مولتیزو می باشد. از این رو امروزه مشاهده می شود بسیاری از کارفرمایان و پیمانکاران کارهای خصوص و دولتی از روش های نوین برای انجام این کار استفاده می کنند.
 • استفاده از نانو مولتیزو وزن اضافی بر ساختمان وارد نمی کند و سبکی سازه کمک شایانی می کند.
 • اگرچه استفاده از این عایق بیش تر به عنوان عایق رطوبتی صورت می گیرد، اما می تواند در نقش عایق های حرارتی و تا حدی خیلی کمی صوتی نیز عمل کنند.
 • نانو مولتیزو جایگزین مناسبی برای قیرگونی و ایزوگام می باشد .
 • اجرای این عایق ارزان و آسان بوده و برای تمامی سطوح حتی سطوح غیر قابل دسترس قابل استفاده می باشند.
 • نانو مولتیزو در برابر اشعه UV خورشید، اسیدها، بازها، مواد خورنده و شوینده از مقاومت بالایی برخوردار است.
 • این گونه عایق ها مقاومت بالایی در برابردما از -۴۰ تا +۱۴۰ درجه دارد .
 • عایق نانو مولتیزو را می توان به عنوان عایق دوستدار محیط زیست در نظر گرفت.
عایق کاری دیوار حائل

رنگ عایق رطوبتی نانو مولتیزو

رنگ عایق‌ رطوبتی نانومولتیزو ، ایزوله کننده بام است وبه بوسیله قلم‌موی با کیفیت، غلطک یا اسپری قابل اجراست. و سطح را از لحاظ رطوبتی ، مقاوم میکند

برای حصول نتیجه بهتر از نانو عایق مولتیزو قلم‌مو یا غلطک توصیه می‌شود.

برای افزایش تاثیر کار بهتر است کلیه خلل‌ و فرج سطح بوسیله عایق رطوبتی کریستالی غلیظ نانومولتیزو با سیمان ترکیب شود و پوشیده شود.و سپس رنگ عایق مولتیزو اجرا شود.

در صورت استفاده از برس یک دست رنگ نانو را به صورت صاف و پرتر به سطوح کوچکتر مانند برآ‌مدگی‌ها و فرورفتگی‌ها بزنید.

در صورتی‌که از غلطک استفاده می‌شود برای نتیجه گرفتن از عایق رطوبتی نانو مولتیزو یک دست رنگ یکنواخت و پرتر با حرکت به شکل M یا ضربدری بزنید و از رنگ‌آمیزی مجدد خودداری نمایید.

همواره سعی کنید رنگ‌آمیزی جدید با رنگ‌آمیزی قدیمی هم‌پوشانی داشته باشد.

درصورت استفاده از رنگ‌پاش بی هوا توصیه میشود که حداقل دارای فشارpsi2000 و قطر نازل آن ۰۱۹/۰- ۰۱۷/۰ باشد.

در طول استفاده از رنگ‌پاش سطح بایستی back-rolled باشد تا بتونه سطح موثرتر عمل کند و میزان چسبندگی و حتی کل کار را تضمین کند.

عایق بی رنگ

عایق نانو جایگزین ایزوگام وقیرگونی

عایق های رنگی نانو مولتیزو جایگزین ایزوگام و عایق های سنتی شده و مزایای خیلی بیشتر نسبت به عایق های قدیمی دارد

از جمله کاربرد های عایق نانو میتوان به :

سهولت اجرا ،

قیمت مناسب عایق نانومولتیزو،

رنگی بودن سطح همزمان با عایقکاری

و… اشاره کرد.

همچنین با استفاده از عایق بی رنگ نانو مولتیزو شما میتوانید سطوح کاشی وسرامیک و یا سنگی که دچار نشتی شده است و در حالت عادی احتیاج به تخریب دارد را به راحتی ترمیم کنید

تخریب سطح برای عایقکاری مجدد مستلزم هزینه و زمان بالایی میشود،که با استفاده از عایق نانو مولتیزو که جایگزین ایزوگام و قیرگونی است به راحتی و باکمترین هزینه و زمان بدون تخریب و تغییر سطح ظاهری،سطح را کاملا ایزوله کنید.

برای اطلاعات بیشتر لطفاتماس بگیرید.

عایق رطوبتی نانو مولتیزو

عایق رطوبتی نانومولتیزو جایگزین ایزوگام

عایق رطوبتی نانومولتیزو نسل سوم و جدید مواد ضد رطوبت است که بر پایه اصول فناوری نانو ابداع شده است. مواد به کار رفته در عایق رنگی نانو مولتیزو در وهله اول مانع از جذب رطوبت به داخل می شود. دوم اینکه، بر طبیعت و محیط زیست اثر مخرب ندارد چرا که حلال آن آب است.

این نوع عایق رطوبتی قابل استفاده به صورت خالص و یا ترکیب در ملات است.

به عنوان جایگزین عایق های رطوبتی قدیمی مانند ایزوگام وقیرگونی و هر محصول آب‌بندی کننده دیگر می‌توان از آن استفاده نمود.

محلول بر خلاف دیگر محصولات رطوبتی و آب بندی ،کاملاً با اجزای سطح زیرین پیوستگی ایجاد می نماید و بخشی از سطح اولیه خواهد شد. مهم‌ترین هدف استفاده از عایق رطوبتی نانو بیرنگ مولتیزو حفظ زیبایی ظاهر و نمای ساختمان و مصالح به کار رفته در آن است.

استفاده از عایق رطوبتی نانو مولتیزو جایگزین ایزوگام وقیرگونی شده وبسیار مقرون به صرفه ا ست. عایق رنگی نانو مولتیزو و محلول آن غیر قابل اشتعال است و اعمال آن به راحتی با برس، غلطک و اسپری بدون فشار امکان پذیر است. هیچ وسیله یا ا قدام ایمنی خاصی برای کاربرد این عایق رطوبتی لازم نیست. از عایق رطوبتی نانو جهت ایزولاسیون استخر، آببندی مخازن بتنی آب،رفع نم پشت بام ها،پوشش بیرنگ برای سرویس های بهداشتی و کلیه مکان های در تماس با آب و رطوبت، قابل استفاده می شود.


نسل جدید عایق رطوبتی و حرارتی نانو مولتیزو در فونداسیون و پی ساختمان ،سرویس بهداشتی ،آشپزخانه ،لوله‌های آب و فاضلاب ،استخرها،عایقکاری دیوارهای باران گیر،درز گیری و آب بندی شکافها و ترکها، عایق کاری پشت بام‌های چوبی ، فلزی ، سفالی ، بتنی ، گچی ، سنتی ،چسباندن و آب بندی کاشی و سرامیک کف و دیوار، سروی سهای بهداشتی ، استخر ، آشپزخانه و نمای ساختمان ،کف کولرهای آبی، پوشش نمای اصلی و جانبی ساختمان، پوشش دیوارهای پیش ساخته ، ضد زنگ جهت سازه‌های فلزی و… استفاده می شود

عایق پلیمری

رنگ رطوبتی نانو مولتیزو جایگزین قیرگونی و ایزوگام

موارد استفاده از عایق رطوبتی
محصولات شرکت نانو مولتیزو جهت ساخت، ایزولاسیون و مقاوم سازی مخازن، عایق رطوبتی استخر ها، سونا و جکوزی ، پشت بام، سرویس بهداشتی، آبنما، نمای باران گیر، چاله، آسانسور انواع سقف ( سیمانی، سنگی، آجری و سفالی)، محوطه سازی و همچنین ساخت و آب بندی انواع بلوک، جداول و موزاییک کاربرد داشته و بهترین جایگزین روز اروپا، برای مواد نفتی، قیرگونی، ایزوگام و پوشش های قدیمی میباشند.

کلیه محصولات این شرکت بر پایه پیگمنت های آکرلیک ساخته شده با بهره جویی از تکنولوژی نانو می باشند که باعث نفوذ ناپذیری بسیار عالی در انواع سازه ها می گردد.

این مواد به صورت مایع بوده و ظاهر بی رنگ و رنگی تولید میشوند که پس از اجرا (خالص یا ترکیب در ملات) کاملا بی رنگ می شوند.

این محصولات در مقابل رطوبت، سرما وگرما(مقاومت دمایی -۴۰ تا +۱۴۰)، اشعه UV،نور خورشید، حرارت و ضربه کاملا مقاوم بوده و عمر آنها، همانند عمر سیمان در ملات می باشد.

استفاده این محصولات در سازه های ضمن صرفه اقتصادی باعث ایجاد مقاومت و استحکام بیشتر سازه، بالا رفتن سرعت عملیات، سبک سازی سازه هاو آنتی باکتریال شده (ضد خزه، جلبک و باکتری) سازه خواهد شد.

عایق استخر

عایق رطوبتی مایع

مقدمه

عایق‌های مایع از مواد معدنی و شیمیایی با پایه آب یا حلال تشکیل شده‌اند و قابلیت پذیرش رنگهای متنوع را دارند. این مواد به دوگروه عایق‌های مایع بر پایه پلی‌یورتان‌ها و عایق‌های مایع بر پایه سیمان تقسیم می شوند. همچون بسیاری از عایق‌ها در عایق‌کاری بام‌، بالکن، فوندانسیون، به صورت رنگ برای نمای ساختمان‌ و سایر موارد مورد استفاده برای ایزولاسیون کاربرد دارند. عایق‌های مایع دارای مزایایی از جمله، چسبندگی بالا به سطوح زیرین ( از قبیل بتن، ملات، آجر، کاشی، سطوح فلزی )، کاربرد آسان، انعطاف پذیری خوب، مقاوم در برابر اشعه فرابنفش (UV)، پوشش یکپارچه و بدون درز، تنوع رنگ، مقاوم در دما و تناسب با شرایط مناطق مرطوب می‌باشند. از معایب عایق‌های مایع می‌توان به هزینه زیاد اجرا بر روی سطوح ناهموار اشاره کرد.

تعریف:

عایق‌های مایع (Liquid Insulation) از مواد معدنی و تا حدودی شیمیایی با پایه آب یا حلال تشکیل شده‌اند که  قابلیت پذیرش رنگهای متنوع را داشته و خاصیت آب‌گریزی یا ضد آب بودن آنها دلیل عمده مطرح شدن آنها بوده است.

کاربردها:

از این نوع عایق‌ها در عایق‌کاری پشت بام‌ها، استخر ، تراس، بالکن و باغچه‌های روی تراس و …، فوندانسیون، پل، تونل و دور لوله‌های فلزی و بتنی انتقال آب، به صورت رنگ برای نمای ساختمان‌ها و …، استفاده می‌شود .

مزایا و معایب:

عایق‌های مایع مزایای زیادی دارند از جمله:

– چسبندگی بالا به سطوح زیرین از قبیل بتن، ملات، آجر، کاشی، سطوح فلزی و …؛

– کاربرد آسان؛

– بدون تغییر رنگ، انعطاف پذیری بالا، مقاوم در برابر اشعه فرابنفش (UV)

– پوشش یکپارچه و بدون درز

– نوع بر پایه آب آن غیر سمی و غیر قابل اشتعال و دوستدار محیط زیست است.

– تنوع رنگ

– مقاوم در دمای بین ۴۰- تا ۱۳۰+

– معمولاً ضد جلبک و خزه و قارچ بوده و برای محافظت نهایی ساختمان در مناطق مرطوب بسیار مناسبند.

عایق پلیمری

از معایب عایق‌های مایع می‌توان به هزینه زیاد اجرا بر روی سطوح ناهموار اشاره کرد. با توجه به اینکه عایق‌های مایع ممکن است بر پایه آب یا حلال باشند لذا مزایا و معایب هر یک در ادامه آورده می‌شود:

مزایای عایق های بر پایه آب:

– هیچ نوع بخاری از آن متساعد نمی‌شود و بوی بدی ندارد، استشمام آن خطرناک نیست.

– سمی نیست و تماس فیزیکی با آن خطرناک نمی‌باشد.

– تجهیزات به راحتی با آب تمیز می‌شود.

– سازگار با قیر و پلاستیک است.

– هم روی سطح خشک و هم روی سطح مرطوب قابل استفاده است.

معایب عایق های بر پایه آب:

– در صورت تازه بودن با بارندگی از بین می‌رود.

– در صورت یخ زدگی قابل استفاده نیست.

عایق های مایع بر پایه پلی یورتان ها

پلی‌یورتان‌ها (Polyurethane) به شکل‌های مختلف از جمله فوم‌های نرم، فوم‌های سخت، الاستومرها (Elastomers)، ترموپلاستیک‌ها، رزین‌ها، رنگها و پوشش‌های مختلف کاربرد دارند و دارای خواص مکانیکی خوب نظیر استحکام کششی، مقاومت در برابر سایش و تخریب‌شدن می‌باشند. ضمناً این عایق‌ها سختی بالایی دارند و در برابر اسیدها، اشعه نور خورشید و فرسایش، مقاومت خوبی دارند و تنها عیب این نوع عایق‌ها مقاومت کم آنها در برابر دمای بسیار بالاست.

نحوه اجرای کلی

هریک از عایق‌ها طریقه مصرف به خصوصی دارند که دقیقاً بایستی رعایت شوند. لذا روش کلی نصب آنها به شرح زیر است: – محل مصرف عایق‌ها بایستی خشک، تمیز و عاری از هرگونه گرد و غبار باشد. – میزان اختلاط این عایق‌ها با آب در لایه‌های مختلف متغیر است، به نحوی که در لایه اول یا لایه آستر که بوسیله اسپری پخش می‌شود حدود ۵ تا ۱۰ درصد آب اضافه می‌شود و تا حدودی از غلظت آن کاسته می‌شود.

– بعد از اجرای لایه اول و قبل از اجرای لایه دوم عایق‌های مایع باید از تمیز بودن و بدون گردو غبار بودن محل اطمینان حاصل نمود . زودن گرد و غبار و خاک از محل قبل از هر مرحله الزامی است. برای بار دوم معمولاً نیازی به اختلاط با آب نیست و پس از گذشت چند ساعت که بستگی به دمای هوا در فصول مختلف دارد عایق لایه اول خشک می‌شود و لایه دوم بوسیله اسپری با ضخامت حدود یک میلیمتر بصورت یکنواخت پاشیده می‌شود و مدت زمان خشک شدن این عایق حداقل یک روز است.

– کار نصب عایق‌های مایع را می‌توان به وسیله فرچه و غلطک و تی هم انجام داد. اما بهتر است این کار با اسپری انجام شود. زمانی که بوسیله فرچه نصب می‌شود تا ضخامت بالاتر از یک میلیمتر نیز قابل اجراست. اما مشکل اساسی زمان خشک شدن است که اگر اطمینان کافی برای عدم بارندگی وجود داشته باشد بلامانع است. پس از خشک شدن یک لایه عایق یکپارچه روی سطوح نصب شده تشکیل می‌شود که غیرقابل نفوذ بوده و از زیبایی خاصی برخوردار است.

– در اکثر کشورهای اروپایی پس از نصب عایق‌های مایع محافظ‌هایی نظیر موزاییک و یا یک لایه سیمانی روی عایق‌ها اجرا می‌شود که این کار عمر عایق‌های نصب شده را تا سالهای زیادی تضمین می‌کند.

– گاهی هنگام نصب لایه اول از یک سری الیاف شیشه برای این لایه استفاده می‌شود. این الیاف در ورودی سطح، پهن می‌شود. یکی از مزایای اساسی عایق‌های مایع ترمیم ساده آنها است و این عایق‌ها (نوع بر پایه آب) به راحتی روی آسفالت، قیرگونی و ایزوگام نیز قابل اجرا می‌باشند.

عایقکاری استخر

طبق مقایسه‌ای که بین عایق‌های رطوبتی مختلف انجام گرفته انتخاب از بین دو نوع عایق رطوبتی پیش ساخته (ایزوگام) و عایق‌های مایع در نظر اول شاید کمی مشکل به نظر برسد اما مشخصات محل مورد نیاز برای عایق کاری ما را در این تصمیم‌گیری یاری خواهد نمود. با توجه به ضخامت عایق‌های رنگی اولین پیش‌نیاز مصرف آنها هموار و صاف بودن محل نصب این عایق‌هاست. زیرسازی مقاوم و اصولی برای هردوی این عایق‌ها ضروری است اما در صورتی که محل مورد نظر برای عایق کاری دارای درزها و منافذ و ناهمواری بیشتر باشد در این صورت ایزوگام با ۴ میلیمتر ضخامت برای محل مورد نیاز مناسب خواهد بود. برای پشت بام‌های کشور ما که اکثراً آسفالت و دارای منافذ و ناهمواریهای بیشتری هستند شاید مصرف ۲ میلیمتر عایق مایع، کفاف هموار نمودن آن را ننماید. در این صورت بهتر است از ایزوگام استفاده شود ولی ساختمان‌هایی که قبلاً یک بار ایزوگام شده‌اند بهتر است برای عایق بندی دوباره، از عایق‌های مایع استفاده نمود. چون اینگونه سطوح از زیرسازی صاف و مورد لزوم برخوردار است، مصرف ۱ میلیمتر عایق مایع مقرون به صرفه اقتصادی است. در صورتی که لایه ایزوگام دچار آسیب و تخریب جدی نشده باشد ( خوردگی، آفتاب سوختگی، سوراخ شدن توسط اجسام سخت).

– برای کلیه سرویس‌های بهداشتی، استخرها، مخازن آب و کلاً محل‌هایی که در محیط‌های سر بسته قرار دارند، بهترین عایق همان عایق‌های مایع هستند. زیرا پس از عایق‌ها محافظ‌های خوبی چون موزائیک، سرامیک و کاشی روی عایق مایع را خواهد پوشاند و نیز در مجاورت نور مستقیم آفتاب قرار نخواهد گرفت. هرچند این عایق‌ها در مقابل نور آفتاب نیز مقاوم هستند. به هر حال مقاومت آنها در محیط‌های سر بسته بیشتر است.

– معمولاً برای اجرای این عایق‌ها یک نفر نیروی آموزش دیده کافی است هرچند گاهی برای حمل مصالح و نظافت یک کارگر دیگر نیز مورد نیاز است. با توجه به اینکه این عایق‌ها معمولاً در دو مرحله اجرا نمی‌شود و یک روز بین دو مرحله فاصله است. می‌توان گفت که حدود ۱۰۰ متر مربع در دو روز کاری توسط دو نفر اجرا می‌گردد. معمولاً نیاز به ابزار خاصی نیست و تنها فرچه یا چرتکه و یا پمپ باد و پیستوله یا اسپری نیاز است. برای مصرف این عایق‌ها بایستی آموزش‌های اولیه به کاربران و نصاب‌ها داده شود. استفاده از این عایق‌ها توسط افراد فاقد تخصص جز بی‌اعتباری برای شرکت نصب کننده و شرکت تولید کننده و عدم آب‌بندی صحیح برای مصرف کننده، نتیجه دیگری ندارد.

– پس از اجرا و خشک شدن کامل عایق، محل آبروها با وسایل مناسب مسدود گردد (مثلاً گچ) با اجرای تمهیداتی که پس از برداشت متریال انسداد، آسیبی به لایه‌های عایق وارد نیاید. سپس سطح مورد نظر جهت تست، آبگیری گردد. پس از گذشت ۲۴ ساعت چنانچه نشتی از جایی مشاهده نگردید کار مورد تایید است.

عایق رنگی

عایق رطوبتی

کاربرد نانوتکنولوژی در ساخت عایق رطوبت و پوشش های سطوح

در صنعت ساخت و ساز، محصولاتی که بر پایه فناوری نانو است،مانند عایق رطوبت ، می تواند بر سطوح مختلفی که هم اکنون در بازار موجود است، تاثیر بگذارد. دلیل اصلی استفاده از محصولات نانو در سطوح جهت دفع آب و خاک با پوشاننده های خود تمیزشونده است، که موارد مصرف آن شامل رنگ های نانو ، شیشه های در و پنجره، تایل های پوشاننده  بام، محافظت کننده سطوح مواد ساختمانی در مقابل نفود آب، خزه، جلبک و کپک، و پوشش های ضد گرافیتی و ضد اثر انگشت است.

تولید رنگ ساختمان با تکنولوژی نانو خواص ویژه ای به رنگ ها می دهد از این جمله می توان به عایق رطوبتی و حرارتی شدن رنگ و خودتمیزشوندگی رنگ های نما نام برد.

عایق رطوبتی نانو مولتیزو جزو عایق های نانویی پلیمری است که به هنگام مصرف بر روی سطوح و پس از خشک شدن به صورت لاستیک فشرده ی غیرقابل نفوذ درامده و مانع عبور هرگونه رطوبت از سطح میشود.

 

عایق رطوبتی