توضیحات

عایقکاری استخر

اهمیت عایقکاری استخر

هنگامی که درمورد ساخت استخر صحبت میکنیم مهمترین قسمتی که ذهن رو درگیر خواهد کرد بحث آب بندی و عایقکاری استخر میباشد.چرا که درصورت عدم دقت در اجرای عایقکاری استخر ، تمام زحمات انجام شده در راستای ساخت استخر بی نتیجه خواهد شد.

مطلب دوم که از اهمیت خاصی برخوردار است ، رنگ استخر میباشد.موارد زیادی وجود دارد که رنگ استخر از روی سطح بلند شده و اصطلاحاً پوست پوست میشود که به مرور زمان استخر ظاهرش را از دست میدهد.

ما برای رفع این دو مشکل عایق رنگی نانو مولتیزو را پیشنهاد میکنیم.عایق های رنگی نانو مولتیزو در ابتدا به صورت مایع با غلظتی قابل توجه بوده که پس از استفاده بر روی سطح با هوا واکنش نشان داده و به صورت لاستیک فشرده درامده و کل سطح را پوشش میدهد.

عایق های نانومولتیزو به علت داشتن خاصیت کشسانی در برابر ترک های نازک و اصطلاحاً مویی ، کاملاً مقاوم بوده و در آب بند ماندن استخر پس از عایقکاری بسیار تاثیر گذار خواهد بود.این مواد دارای رنگ بندی گسترده بوده تا همزمان علاوه بر عایقکاری استخر ، مشکل رنگ استخر هم حل شود.

امروزه در صنعت ساختمان بحث سرعت و سهولت اجرای متریال جایگاه ویژه ای دارد که این امر در اجرای  عایق های نانو مولتیزو کاملا در نظر گرفته شده به نحوی که هر فرد با هر تخصصی بسادگی قادر به اجرای این مواد در کمترین زمان با ساده ترین وسایل نظیر قلمو ، غلتک ، پیسوله و یا ایرلس میباشد. بدیهیست که انتخاب وسیله ی مورد نظر جهت آب بندی و عایقکاری استخر کاملاً به ابعاد و سطح و مقطع موجود بستگی خواهد داشت. به این صورت که کارهایی با حجم کوچکتر را میتوان با قلمو یا غلطک و کارهای بزرگتر را با پیسوله و ایرلس آب بندی و عایقکاری نمود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.