قبلی
بعدی

عایقکاری استخر

عایق استخر نانو مولتیزو به صورت یک عایق رنگی می باشد. این محصول در واقع یک نوع  لاستیک رنگی مایع می باشد که به خاطر رزین موجود در نانو مولتیزو روی تمامی سطوح قابلیت اجرا دارد.

عایق استخر نانو مولتیزو جایگزین مناسب قیرگونی وایزوگام شده و روش اجرای بسیار ساده دارد.

در آببندی استخر با رنگ استخر نانو مولتیزو ،شما میتوانید به وسیله قلمو،غلطک یا پیسوله عایق رطوبتی نانو مولتیزو را اجرا نمایید.

عایق رطوبتی نانو مولتیزو بعد از خشک شدن به صورت یک لایه لاستبک درامده و خاصیت کشسان خواهد داشت به این صورت که اگر ترک یا درزی روی سطح زیر کار بوجود بیاید،عایق استخر نانو مولتیزو با درز بوجود آمده کش خواهد آمد و حالت آببند بودن سطح کاملا حفظ میشود.

عایقکاری استخر با مواد ضد آب نانو مولتیزو علاوه بر عایق رطوبتی بودن ،عایق حرارت نیز هست.

رنگ ضد آب نانو مولتیزو در رنگ بندی متنوع موجود میباشد و  شما میتوانید با توجه به فضای داخلی رنگ عایق مورد نظر تون را انتخاب نمایید.

در روش عایق کاری استخر با عایق رطوبتی نانو مولتیزو ،شما چندین مرحله را در یک مرحله انجام خواهید داد به این صورت که در روش عادی عایق کاری استخر، شما ابتدا باید قیرگونی و ایزگام کنید،بعد توری ببندید،مرحله بعدی سیمان تعمیری بزنید،سیمان لیسه کنید و در آخر رنگ آمیزی کنید که از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ زمانی به صرفه نخواهد بود.ولی در روش عایق کاری استخر با مواد رنگ رطوبتی نانو مولتیزو شما مرحله ایزولاسیون استخر و رنگ استخر را در یک مرحله انجام میدهید.

قیمت عایق رطوبتی نانو مولتیزو خیلی به صرفه تر از روش های سنتی خواهد بود و شما در کوتاه ترین زمان ، استخر خود را به طور همزمان عایقکاری و رنگ آمیزی میکنید.