قبلی
بعدی

عایقکاری مخزن

عایقکاری مخزن یکی از مراحل مهم درعدم اتلاف آب بشمار میرود و در صورت عدم آبندی مخزن توسط مواد عایقبندی بدیهی است مقدار آب مصرفی بسیار بالا خواهد بود.از مزایای استفاده از عایق رنگی نانومولتیزو میتوان به بحث بهداشتی این عایق اشاره کرد.

عایق رنگی رطوبتی نانو مولتیزو را میتوان در آبندی و عایقکاری مخزن آب،مخزن نفت و... بکار برد بدون اینکه مشکلی برای بهداشت و سلامت آب پیش بیاید.همچنین عایق کاری با مواد رنگی نانو مولتیزو این امکان رابه شما میدهد تا در فضای بسته مخزن به دلیل نداشتن بو و حساسیت برای پوست ومجاری تنفسی به راحتی و بذون کوچکترین مشکلی کار ایزوله کردن مخزن را انجام دهید.

در روشهای ایزولاسیون مخازن، می بایست ایزوله کردن مخزن را طوری انجام داد تا سازه مخزن علاوه بر مقاومت در برابر رطوبت و آب ، در اکسید شدن و یا زنگ زدگی بدنه مخزن نیز محافظت گردد .استفاده از عایق رطوبتی حرارتی نانو مولتیزو یکی از راههای آب بندی و ضدآب کردن مخازن است که می توان آن را در طول عمر سازه مقاوم دانست که این امر از لحاظ اقصادی مسئله ای است بدیهی . عایقهای رنگی و بیرنگ نانو مولتیزو  به دلیل مقاومت بالای آنها در برابر مواد شیمیاییو اسیدی و احتمالا سمی موجود در آبهای سطحی راهی مطمئن جهت ایزولاسیون و ضد آب کردن سازه های فلزی مخزن ها نسبت به روشهای سنتی می باشد.