توضیحات

عایق رطوبتی دیوار داخلی

عایق-رطوبتی-دیوار-داخلی

عایق رطوبتی دیوار، ما بارها آن را شنیده‌ایم، اما بسیاری از ما هنوز نمی‌دانیم عملکرد آن دقیقاً چیست، کجا باید انجام شود و بهترین گزینه‌های موجود کدامند. به همین دلیل است که در این مقاله قصد داریم تمام نکات ضروری را که باید در مورد عایق رطوبتی دیوارهای خود بدانید را پوشش دهیم.

عایق رطوبتی

رطوبت یا نشت دیوارها مشکلی است که اکثر ما در خانواده های ایرانی با آن آشنا هستیم. چه در سقف حمام باشد، چه قسمت های دیواری که به حمام متصل شده اند، یا حتی برخی از نقاط دشوار روی دیوارهای دیگر، حتماً لکه های بزرگی از رطوبت را دیده اید. گاهی اوقات، قارچ سبز خالدار نیز ظاهر می شود و رنگ روی دیوار شما تمایل به کنده شدن دارد.

این مشکل به ویژه در فصل بارندگی تشدید می شود و می تواند ظاهری دلگیر به خانه شما بدهد. علاوه بر این، رطوبت محیط مناسبی را برای پرورش کپک، قارچ و باکتری ایجاد می کند و می تواند در دراز مدت اثرات مضری بر سلامت شما داشته باشد.

کاربرد عایق رطوبتی

نقطه کانونی ضد آب باید حمام شما باشد. دلیلش هم ساده است. این مکانی است که بیشترین ورود آب در طول سال از آنجا اتفاق می افتد. هر گونه نشت از این سطوح می تواند بر دیوارهای مجاور شما تأثیر منفی بگذارد.

با این حال، با این حال، گاهی اوقات آسیب ناشی از عوامل بیرونی مانند باران است، یا قبلاً قبل از اینکه حمام شما به درستی عایق آب شود رخ داده است. در چنین مواردی، ضد آب کردن دیوارهای نمدار اتاقتان نیز ایده خوبی است. به یاد داشته باشید که در چنین مواردی همیشه بهتر است از کمک بگیرید حتی اگر دیر شده باشد تا هرگز.

در نهایت، سقف‌هایی داریم که ممکن است نشتی داشته باشند (اگر سقف شما / حمام بالای کف شما به درستی عایق‌آب نشده باشد، معمولاً در حمام‌ها اتفاق می‌افتد). شما همچنین می توانید این موارد را با اثبات موثر درمان کنید. این مطمئناً در دراز مدت شما را از مشکلات زیادی نجات می دهد.

همچنین بخوانید: این 13 ایده اتاق شما را وادار می کند که دیوارهای خود را زرد رنگ کنید!

یک راه سریع و راحت برای مقاوم سازی دیوارها چیست؟

ما می دانیم که در روند جستجوی نقاشان قابل اعتماد برای انجام این فرآیند، دردسرهای زیادی وارد می شود. نمی‌خواهید فقط یک ماه بعد دوباره این کار را انجام دهید، زیرا محصولات استفاده‌شده بادوام نبودند یا عایق‌بندی درست انجام نشد.

به همین دلیل است که انتخاب سرویس عایق رطوبتی شرکت مولتیزو می تواند شما را از مشکلات زیادی نجات دهد. برای پوشش مناطق مشکل دار مختلف در خانه شما، ما به ترتیب سه راه حل مختلف برای حمام، سقف و اتاق شما ارائه می دهیم.

متخصصان نقاشی ما نیز یک روند کامل را دنبال می کنند. آنها بتونه موجود روی دیوارهای شما را به درستی جدا می کنند و با یک برس فلزی سطح را صاف می کنند. سپس حداقل 2 لایه از یک محلول ضد آب را اعمال می کنند که شکاف های دیوار را از بین می برد و یک لایه بسیار ضخیم ایجاد می کند که در برابر آب و هرگونه رشد کپک مقاومت می کند. در نهایت همه اینها را با یک لایه بتونه، یک لایه آستر و در نهایت دو لایه از رنگ دیوار انتخابی شما می پوشانند.

در نهایت دیواری خواهید ماند که به خوبی جدید به نظر می رسد!

مزایای عایق رطوبتی دیوار

مزایای بسیار عایق رطوبتی دیوار باعث شده تا خریداران زیادی در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد. از مهمترین ویژگی هایی که عایق رطوبتی دیوار باید داشته باشد عبارتند از:

 • آب گریز بودن آن
 • چسبندگی
 • افزایش طول عمر
 • ترک نخوردن
 • جلوگیری از ورود صدای بیرون به داخل ساختمان
 • یکپارچگی و وزن سبک و…

نحوه اجرا عایق رطوبتی دیوار

 • تمیز کردن سطح دیوار
 • ترکیب عایق رطوبتی دیوار با آب
 • قلممو زدن به عایق رطوبتی و بر سطح دیوار بکشید
 • 2 تا 3 روز جهت خشک شدن عایق
 • 2 تا 3 روز عایقی که با آن دیوار خود را عایق بندی کرده اید، تست نمایید.

خرید عایق رطوبتی دیوار

شرکت مولتیزو، فعال در حوزه عایق کاری به روش های مدرن با استفاده از تکنولوژی نانو می باشد. شرکت آماده خدمت رسانی به سراسر ایران می باشد.در سال ۱۳۹۰ شرکت مولتیزو با محوریت واردات و صادرات محصولات رنگ و نانو در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده است. با اجرای محصولاتی از قبیل عایق های رطوبتی و نانو کفپوش های ایوکسی و رنگ های نمای داخلی و خارحی ساختمان و ویلا ها با رضایت مشتریان خود اکنون مفتخر است که از سال ۱۳۹۰ محصولاتی با تنوع و کیفیت بالا در زمینه ساختمانی با دانش بومی و دانش کشورهای دیگر در صنعت رنگ و نانو آمادگی برای اجرا و فروش محصولات مولتیزو اعلام می نماید.
اگر قصد خرید عایق رطوبتی دیوار را دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

سریعترین و راحتترین راه برای مقاوم سازی دیوارها چیست؟

ما می دانیم که در روند جستجوی نقاشان قابل اعتماد برای انجام این فرآیند، دردسرهای زیادی وارد می شود. نمی‌خواهید فقط یک ماه بعد دوباره این کار را انجام دهید، زیرا محصولات استفاده‌شده بادوام نبودند یا عایق‌بندی درست انجام نشد. به همین دلیل است که انتخاب سرویس عایق رطوبتی شرکت مولتیزو می تواند شما را از مشکلات زیادی نجات دهد. برای پوشش مناطق مشکل دار مختلف در خانه شما، ما به ترتیب سه راه حل مختلف برای حمام، سقف و اتاق شما ارائه می دهیم.

نحوه اجرا عایق رطوبتی بروی دیوار چگونه است؟

تمیز کردن سطح دیوار ترکیب عایق رطوبتی دیوار با آب قلممو زدن به عایق رطوبتی و بر سطح دیوار بکشید 2 تا 3 روز جهت خشک شدن عایق 2 تا 3 روز عایقی که با آن دیوار خود را عایق بندی کرده اید، تست نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.