توضیحات

قیمت عایق‌ رطوبتی | اجرا 100% تضمینی

قیمت عایق‌ رطوبتی براساس نوع فضا و متراژ آن فضا بستگی دارد. عایق رطوبتی در زمستان مفهوم عایق‌های رطوبتی بیشتر از قبل مهم می‌شود. برف و باران باعث می‌شود تا سقف ساختمان‌های زیادی چکه کند و همین اتفاق تبعات خاص خودش را خواهد داشت. استفاده از عایق رطوبتی در جهت کنترل رطوبت منازل مورد استفاده قرار می گیرد. نم و رطوبت تاثیر بدی بر روی ساختمان می‌گذارد. جذب رطوبت توسط دیوار باعث متورم شدن روکش‌های گچی، ترک خوردگی و رشد قارچ و کپک می‌شود. نصب عایق رطوبتی در واقع یکی از مراحل اساسی در ساخت انواع سازهاست که باید به آن توجه ویژه‌ای شود.

عایق‌های رطوبتی براساس نوع اجرا به گروه‌های مختلفی تقسیم می‌شود. شما قبل از اینکه تصمیم به عایق بندی بگیرید باید بدانید که چه نوع عایق‌بندی و با چه سبک اجرایی برای فضای شما مناسب خواهد بود. نوع رطوبت و بارندگی شهری که در آن زندگی می‌کنید و همچنین محل مورد نظر شما روی عایق بندی تاثیر خواهد گذاشت. این را در نظر بگیرید که فضاهایی که در معرض رطوبت زیاد هستند باید حتما با بهترین نوع متریال عایق‌بندی شوند.

قیمت عایق‌ رطوبتی

قیمت عایق‌ رطوبتی چقدر خواهد بود؟

اما یکی از مهم‌ترین سوال‌هایی که همیشه قبل از انجام هر کاری ممکن است برای شما ایجاد شود این است که هزینه‌های کار چطور خواهد بود؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که هزینه عایق رطوبتی متفاوت است. برای تعیین عایق مناسب با سطح و فضا بهتر است از متخصصین این کار راهنمایی بگیرید و سعی کنید درباره جزییات از آن‌ها سوال کنید. بعد از سوال درباره نوع مواد استفاده شده، می‌توانید با تحقیق به این نتیجه برسید که چقدر قیمت گفته شده منصفانه است.  در بسیاری از شرکت‌های عایق کاری و ایزوگام علاوه بر فروش انواع عایق، خدمات نصب و تعیمر نیز ارائه می‌شود.  

به صورت کلی اگر شما قصد عایق‌بندی دارید باید در نظر بگیرید که قیمت عایق‌ رطوبتی، هرمتر مربع متوسط باید بین 20 تا 60 هزار تومان هزینه کنید. این تفاوت قیمت به دلیل نوع فضایی است که عایق بندی می‌شود و البته نوع عایق‌هایی که استفاده می‌شود.

عایق‌های نانو چه مزایایی دارند؟

در سال‌های اخیر با توجه به پیشرفت‌هایی که صورت گرفته، استفاده از قیرگونی و ایزوگام که برای عایق‌بندی درگذشته استفاده می‌شد امروزه از رده خارج شده است. در حال حاضر بیشتر از عایق‌های پلیمری استفاده می‌شود که قیمت عایق رطوبتی نانو پلیمر پشت بام از دیگر انواع موردهای مشابه در بازار به صرفه‌تر خواهد بود. استفاده از این عایق ها نسبت به سایر عایق‌ها مناسبتر و طول عمر بیشتری دارد.  

در هزینه‌های خود می‌توانید صرفه‌جویی کنید

نکته مهم دیگر اینکه اگر از خدمات شرکت‌ها برای عایق‌بندی استفاده کنید راه شما هموارتر خواهد بود. در واقع خیلی از شرکت‌ها هزینه نصب را برای شما رایگان در نظر می‌گیرند و با ارائه مشاوره مناسب کمک می‌کنند تا بهترین تصمیم را بگیرید. در صورتیکه شما بخواهید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید می‌توانید تمامی مواد لازم را از بازار تهیه کنید و از نصاب بخواهید تا عایق بندی محل مورد نظر شما را انجام دهد. در این حالت ممکن است در هزینه‌ها کمی صرفه‌جویی کنید اما به هر حال هزینه نصب به صورت توافقی بین شما و نصاب محاسبه می‌شود.

1 دیدگاه در “قیمت عایق‌ رطوبتی | اجرا 100% تضمینی

  1. فؤاد گفت:

    عایق رطوبتی پلیمر پشت بام در اثر باران تا چه میزان استحکام و مقاوم است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.